Tuija ja Lotta ulos

Tää ois paras ratkasu kun seuraa noiden muijien touhuja..
491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Lotalla on riskit posket, vissiin hyvvää syönyt ikänsä, ja toiset on liikkuneet sen edestä ;D

Äänestä
  • Onhan kätlinilläkin pallonaama. Pullaposket kauniista hiuksista huolimatta.

    Äänestä

  • lv1 kirjoitti:

    Onhan kätlinilläkin pallonaama. Pullaposket kauniista hiuksista huolimatta.

    Haluisin Kätlini ja Nino ulos, mut se ihana söpö Kätlin ei sieltä lähe, ku kaikki kiimaset teinipojat haluaa pitää sen talossa. Nino on limane ja perverssi. Kätlin vaan ei tuo taloon mitään sorke.

    Äänestä

  • 000000000000000000000 kirjoitti:

    Haluisin Kätlini ja Nino ulos, mut se ihana söpö Kätlin ei sieltä lähe, ku kaikki kiimaset teinipojat haluaa pitää sen talossa. Nino on limane ja perverssi. Kätlin vaan ei tuo taloon mitään sorke.

    Nino ulos talosta, jos lähtee kaksi niin kätlin tai tuija sitten myös ulos..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janita_ kirjoitti:

Tää ois paras ratkasu kun seuraa noiden muijien touhuja..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu