Elikkäs jaksaisko joku ystävärakas kertoo miten kiinteä läpykkä päätyy savukkeeseen? Kuumenushommat yms kaikki tieto tervetuloavainn :) kiitost
läpykän poltto??
nuorenhaslanonhaslatasaatava
3213
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ensinnäkin et laita sitä savukkeeseen etkä jointtiin koska siitä ei saa mitään irti ja kolisee huonommin, hommaat piipun tai bongin jostain.
Väsäys:
-Ota a4 paperia ja taita se keskeltä väsäysalustaksi itsellesi.
-Laita tupakkaa jos ei muuta ole, noin puolikas rööki tai vähän alle.
-Ota noin 0,2-0,5 gramman pala lätkää ja laita se avaimen päälle ja kuumenna sitä kunnes se alkaa savuttamaan jonkun verran, jos se pala jos ehtii syttymään ni heitä se välittömästi siihen tupakanpurujen sekaan ja hienonna sormillasi se siihen että ei jää isoja klönttejä.
-Ja VOILA se on valmis poltettavaksi.
Hommaa mielummin kukkaa, toi peruslätkä on aika paskaa oikeasti. No ei muuta kun hauskoja poltteluhetkiä =)
on meillä puine piippu. haluutko neuvoo senki kans? =) kiittost palio! asiallista ja isänmaallista porukkaa.
no ei kait siin muuta ku änget sen sinne piippuun ja poltat. pidä yli 5 sec keuhkoissa.