Antaa vl.uskovaisten uskoa

omalla tavallaan hehän pyörivät omissa oloissaan eivätkä sieltä meitä muita uskovaisia häiritse
joten ei häiritä me heitä jooko.
473
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

häirinnyt ?

Tämä palsta on vapaa keskustelupalsta - ei ole pakollinen kellekään.

Äänestä

Kristuksen lähetyskäsky velvoittaa meitä tekemään MYÖS vl:istä Jumalan lapsia ja vapauttamaan heidät harhoistaan.

Äänestä

Konttorin veli kirjoitti.

Äänestä

omissa nurkissaan ja häipyisivät kuppaamasta kirkkoa harhaoppisine viranhaltijoineen - rahaakin tuntuu keskuskomitealla olevan ettei pa*kalle taivu ja varmaan ainoan oikean uskon kannattajissa riittää jatkossakin kymmenysten tms maksajia palkollisten ja eläkeläisten kustannuksiin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Uskova mies. kirjoitti:

omalla tavallaan hehän pyörivät omissa oloissaan eivätkä sieltä meitä muita uskovaisia häiritse
joten ei häiritä me heitä jooko.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu