Uusi tt coupe

193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

nykyautot niin helposti kuin 70-90 kuvun audit????meinaan pojat ajeli soralla ja sorateillä semmoisilla ja hetken kuluttua kun pytty tarpeeksi kuumana kävi kurvittelusta ja kaasuttelusta eikös konepellin alla ollut mahtava höyry keitti kone.Eli lämmötpä nousi...tuuletin huusi kuin hinaaja.

Myös uudemmat Audit käyttäytyy soralla aika arvaamattomasti.Ja lumessa sama homma.Kaasujalkaa kannattaa höllentää monessa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


AUDI FAN kirjoitti:

Soralla! Hienosti vetää?! http://www.trollhattansaab.net/wp-content/uploads/2008/03/montecarlo.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu