http://en.wikipedia.org/wiki/Miss_Piggy
Tuolta se näytti kun kipitti paksuilla sian sorkillaan ulos talosta. Valitettavasti turhan yleinen look suomalaisten naisten keskuudessa.
Tuolta se näytti kun kipitti paksuilla sian sorkillaan ulos talosta. Valitettavasti turhan yleinen look suomalaisten naisten keskuudessa.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Vittuks sille mitää voi jos näyttää porsaalle. Älä kehtaa moittii pikku possuu. Ei noi kilot ole ihan hetkessä kerätty. Vähän respektii.
Reitevä nainen, tosiaan!
Tyypillinen siiderissä marinoitu pississä.
Itse ainakin ystävystyisin mielumin reitevän ja itseensä tyytyväisen ihmisen kanssa, kuin sellaisen joka kasvottomana haukkuu toisia. ja vielä pelkästään ulkonäön perusteella.
Asioista voi keskustella asiallisestikin.
Sen siitä saa, kun syö lähes pelkkää vehnäjauhoa ja ruokajuomana siideriä.
Silti ketään ei saa haukkua tai jos haukkuu pitäisi olla sen verran rehti, että julkistaisi oman kuvansa.
Lotta oli äärimmäisen viihdyttävä. Miksi ihmeessä jotkut halusivat hänet pois talosta? Toniko nyt sitten tarjoaa hyvää viihdykettä katselijoille?
Olihan Lotta sieväkin toisin kuin pilkkaajat yrittävät täällä todistaa.