Olen nuori mies eikä minulla ole seksuaalisia kokemuksia, ei miesten eikä naisten kanssa. En tiedä olenko homo vai hetero enkä tiedä onko sillä tiedolla edes väliä. Olen miettinyt miltä tuntuisi saada munaa takapuoleen ja kokeillutkin kurkulla. Se sattui mutta tuntui myös erittäin kiihottavalta. Kaikenlainen liikuttaminen koski aivan hirveästi.
Miltä kokeneista homoista tuntuu anaaliyhdyntä ottavana osapuolena? Miltä tuntuu työntää omaa elintään peräsuoleen? Jo ajatus kiihottaa hirveästi ja aion jossain vaiheessa sopivan tilaisuuden tulle kokeilla, mutta sitä odotellessa olisin kiinnostunut kuulemaan asiasta.
Miltä kokeneista homoista tuntuu anaaliyhdyntä ottavana osapuolena? Miltä tuntuu työntää omaa elintään peräsuoleen? Jo ajatus kiihottaa hirveästi ja aion jossain vaiheessa sopivan tilaisuuden tulle kokeilla, mutta sitä odotellessa olisin kiinnostunut kuulemaan asiasta.
Vastaukset 5
Vanhimmat
reikä valmisteltuna on helpompi aloittaa,, voiteluaineet hyvä olla,, jälleen nautintoa,,,
kyllä perse tottuu nopeasti, tuollaiset tekokalut/korvikkeet eivät koskaan korvaa aitoa kyrpää, ne eivät jousta niin kuin aito kalu tekee, vaikka kalu näyttäisi julmetun paksulta, niin se suoleen tunkeutuessaan supistajalihaksen kohdalla antaa aina periksi, siis joustaa, sen voit kokeilla runkatessasi omaa kalua, puristat sormilla kaluasi niin näet miten se antaa periksi ja harvoin kalu on aivan kivikovana sisään tunkeutuessaan, varsinkin terskanpää on niin pehmeä, että sillä voi totutella sisään tunkeutumista, tietysti ensimmäinen kerta on hieman kivuliasta, mutta kun sen ekakerran on saanut kalun sisään, niin siitä se nopeasti lähtee menemään
Se on IIHANAA.IIK
helvetin hyvältähän se tuntuu kun munaa perseeseen saa. ei kai sitä muuten kukaan tekisi,vai luuletko että olisi noin iso joukko jotain fakiireja tai masokisteja. se tuntuu jo 5 minutin jälkeen pirun hyvältä (johtuu eturauhasen kiihotuksesta, naisillahan ei tähän ole mahdollisuutta, kun niillä ei ole eturauhasta)
>Miltä tuntuu työntää omaa elintään peräsuoleen?
Hyvältä tuntuu sekin, varsinkin kun saa tuollaista 17-23 v poikapyllyä. nusuttelen ihan mielelläni pyllyyn, jos poika vaan on hoikka eikä läski.