Tarkoitus olisi järkkäillä kunnon munasota jenkkityyliin Tampereella. Oon saanut yhden amerikan vahvistuksen, vaihtari perheeni pojan, Keithin tulemaan tänne Tampereelle silloin. Tarkoitus olisi sotia joukkuettain esimerkiksi jossain Pirkkahallin maastossa siten että muodostetaan kaksi joukkuetta. Itse voisin kokeneempana munasotailijana johtaa toista ja Keith vaikka toista, eli siihen toiseen vois mennä kaikki jotka osaa amerikan englantia! Laittakaa mulle ilmoittautumisia mailiin, niin katotaan ne mestat sitten tarkemmin salemmassa! Aattelin hommailla munia nyt jo valmiiksi, eli jos jollain on tukkukortti niin vois kans ilmoittautua, jaetaan kustannuksia sitten paikanpäällä kaikkien kesken!
Vastaukset 1
- maukonen
Pitää taas herätellä vanhaa aihetta. Huomenna taas alkaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän531087Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll231069Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514842- 50824
- 46735
- 37659
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181615Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan62609Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘38562