Miten naispaini menestyi Tanskassa. Haluaisin tietoa kun en löydä sitä mistään.
Lisätietoa
HH.T.
5304
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Pohjalukemat 24. sija. Ei hyvä ei. En viitsi enää seurata Suomalaista painia.
Suomessa on hyviäkin vapaan painijoita Jounista alkaen. Miksi ei nämä hyvät pääse painimaan vaan sen sijaan suositaan huonoja SURKEALLA menestyksellä että Suomelta menee maine. Olisi jäänyt kunnialla viimeiseksi eikä 24:ksi.
24.sija. olisi jäänyt kunnialla viimeiseksi mutta 24.sija.Toiseksi viimeinen. Eikä pisteitä yhdessäkään matsissa. Ei näytä hyvältä. Komiikaksi veti nyt. Ei auta sarjanvaihto tätä naispainijaa eikä lupaukset. Kaaviot kun läpi selasi niin näki että ylemmissä sarjoissa onkin sitten voimakkaammaat taiturit vastassa. Sellaisten voittamiseen tarvittaisiin harjoitusvuosia kohtuuttoman paljon ja aika tulee vastaan. En ole vahingoniloinen mutta häpeän nyt Suomalaista naispainia.
käydä läpi lapsuutta ja traumoja sieltä jos muiden ihmisten tekemiset saavat sinut häpeämään. Onko tuollaisen taakan kanssa raskasta elää ja saatko edes nukutuksikaan?
Ei tälläisen asian kanssa murehtimisessa tarvitse ole traumaattisuutta laisinkaan. Riittää maalaisjärki.