Manhunt vankilaosuus

Miten tästä pääsee eteenpäin? Miten noita punkkeja nitistetään punaisella tai keltaisella tavalla? Tyhmä oon ,mutta neuvokaa viisaaammat kuitenkin.
2241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sillä millä isket (pc vai konsoli), piät näppäintä pohjassa kunnes kursori vaihtaa värin keltaiseen. Tappoja oli muistaakesi kaksi per väri. Punainen tulee keltaisen jälkeen kun pitää iske toimintoa pohjassa.

Äänestä
  • Tyhmä kiittää.Eteenpäin mennään. Nyt alla Trained to kill jakso.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jomiboi kirjoitti:

Miten tästä pääsee eteenpäin? Miten noita punkkeja nitistetään punaisella tai keltaisella tavalla? Tyhmä oon ,mutta neuvokaa viisaaammat kuitenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu