Osia Honda CB 350 vm -74

Hei!
Aion ottaa käyttöön vanhan "moponi". En ole kymmeneen vuoteen ajanut ja olen yhtä ruosteessa kuin mopokin..
Mopoon sentään saa varaosia, vai saako? Mistä esim saisin vanhan/uuden tankin tai kaasarit. Voisiko joku antaa hyviä osoitteita..
34633
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat
  • Kiitos!
    Ei löytynyt, ainakaan vielä. Niin että jos lisää vinkkejä tiedät, niin..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


urpo kirjoitti:

Hei!
Aion ottaa käyttöön vanhan "moponi". En ole kymmeneen vuoteen ajanut ja olen yhtä ruosteessa kuin mopokin..
Mopoon sentään saa varaosia, vai saako? Mistä esim saisin vanhan/uuden tankin tai kaasarit. Voisiko joku antaa hyviä osoitteita..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu