Runsaasti kuvia Maltalta

32055
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiitos kun olit viitsinyt laittaa kuvia nähtäväksi!!!! Odotamme innolla syysmatkaa Maltalle. Toivottavasti sää suosii. Voitko vielä itse kommentoida matkaasi sinne?

Äänestä

Kaksi kertaa ollaan käyty ja hyvin on viihdytty.
Uimarannat ovat pieniä jos haluaa maata hiekalla mutta
hyviä kalliorantoja on tarjolla runsaasti.
Ruokapaikkojen hintoja kannattaa vertailla , osa on kalliimpia kuin Suomessa
mutta edullisesti pystyy syömän jos välttelee pahimpia turistirysiä.
Viikon bussikortti on vaivaton ja halpa ratkaisu , sitä kannattaa ehdottomasti hyödyntää , harmi vaan että ikivanhat englantilaiset bussit on ilmeisesti
tämän vuoden aikana korvattu nykyaikaisilla ja ympäristöystävällisillä versioilla.

Äänestä

Onko ehdotuksia noista hyvistä ja halvoista ruokapaikoista? Tietääkö joku että missä esim. Bugibban /Qawran alueella voisi ruokailla maksamatta maltaita? Lauantaina lähdetään Maltalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valtov kirjoitti:

http://www.saunalahti.fi/~vavauh/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu