Savonlinnan hurjastelija?

-??-

Kukahan lie osoittanut taas täydellistä typeryyttään yöllä Savonlinnassa? Oliko amislainen vai oikein 'bimmeripojukka'?
Tuollaiset pitäisi laittaa linnaan ja kortti pois vuosikausiksi. Ei ole nuoriso viisastunut yhtän viimeaikaisista kuolonkolareistakaan. Kyllä on tyhmää sakkia.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009092610315581_uu.shtml

6

897

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hirttomies

      Jälleen kerran ollut Heinolainen finninaamainen RAVistimen poika, joka tuli täältä Heinolasta asti hakemaan Isukkinsa perunakiljuun hiivaa raivoisalla kiireellä ja samalla osti Ärrältä Glerasil-puikkoja tauluunsa, kun RAVistin-Isukki oli yön pimeydessä vahingossa käyttänyt kaikki kovaksi jysähtäneeseen ja turvonneeseen tynnyrimahaansa, puikottaen itsensä syväkyykyssä sähköttömässä torpassa väärillä ammuksilla ja miltei itsensä henkitoreisiin mukavasta tunteesta!

    • ylioppilas larvanta

      oli lukiolainen homoseksuaali,en halua yleistää koska vain yhdeksän kymmenestä meidän luokkalaisesta on homoseksuaaleja

    • varoa pitää

      Täällä Tulliportinkatua ajelevat jokayö rinnakkain, varmasti kilpa-ajo. Vauhti on todella hurja. Joku vielä kuolee ennenkuin heidät saadaan kuriin.

      • piikkejä tielle

        Noh asenteissa kii, onha se huomattu. Ei niitä mikään saa lopettamaan. IRC-galleriat on pullollaan RIP. se ja se, onnettomuudessa kuollu (=lue. ajanut itsensä ja mahdollisesti 4 muuta kaveria kuoliaaksi/halvaantuneeksi)
        Siellä heitä itketään ja säälitään. Pistää todella vihaksi. Omaa typeryyttään tappavat itseään ja muita ja sit pitäisi sääliä. Hei haloo.
        Tielle piikkejä tai öljyä. Tai voitaisiin rakentaa metrin betoniseiniä ympäri Savonlinnaan johon nuo **tun lahopäät saisivat käydä itseään tappamassa. Jättäisivät tiet meille muille.
        Kauniit poliisit lauloivat sen parhaiten, tässä suosituimmalle ajelijaporukalle viesti:

        http://www.mikseri.net/playsong.php?id=3538


    • Tuokin pelle voitaisiin rangaistuksena kivittää torilla.

      • aholahti.

        Niuvanniemestä ? ( LOL !!! )


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut = far-right Finns Party?

      Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M
      Maailman menoa
      79
      7419
    2. Demarilesbo synnytti lapsen

      Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art
      Maailman menoa
      204
      4660
    3. Opettaja teki pornoa sivubisneksenä

      Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn
      Maailman menoa
      72
      4580
    4. Ei me olla sielunkumppaneita

      jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v
      Ikävä
      58
      4130
    5. HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!

      "Sdp:n uusi talous­ääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen
      Maailman menoa
      70
      4107
    6. Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon

      Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu
      Maailman menoa
      33
      3619
    7. Porno-ope?

      Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e
      Maailman menoa
      61
      3015
    8. Sovitteko ulkonäöllisesti

      Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty
      Ikävä
      65
      2742
    9. Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?

      Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj
      Pori
      40
      1940
    10. Kaiken järjen ja logiikan voimalla

      Voin todeta nainen, että halusit vain sitä.
      Ikävä
      47
      1685
    Aihe