Kukahan lie osoittanut taas täydellistä typeryyttään yöllä Savonlinnassa? Oliko amislainen vai oikein 'bimmeripojukka'?
Tuollaiset pitäisi laittaa linnaan ja kortti pois vuosikausiksi. Ei ole nuoriso viisastunut yhtän viimeaikaisista kuolonkolareistakaan. Kyllä on tyhmää sakkia.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009092610315581_uu.shtml
Savonlinnan hurjastelija?
6
907
Vastaukset
- Hirttomies
Jälleen kerran ollut Heinolainen finninaamainen RAVistimen poika, joka tuli täältä Heinolasta asti hakemaan Isukkinsa perunakiljuun hiivaa raivoisalla kiireellä ja samalla osti Ärrältä Glerasil-puikkoja tauluunsa, kun RAVistin-Isukki oli yön pimeydessä vahingossa käyttänyt kaikki kovaksi jysähtäneeseen ja turvonneeseen tynnyrimahaansa, puikottaen itsensä syväkyykyssä sähköttömässä torpassa väärillä ammuksilla ja miltei itsensä henkitoreisiin mukavasta tunteesta!
- ylioppilas larvanta
oli lukiolainen homoseksuaali,en halua yleistää koska vain yhdeksän kymmenestä meidän luokkalaisesta on homoseksuaaleja
- varoa pitää
Täällä Tulliportinkatua ajelevat jokayö rinnakkain, varmasti kilpa-ajo. Vauhti on todella hurja. Joku vielä kuolee ennenkuin heidät saadaan kuriin.
- piikkejä tielle
Noh asenteissa kii, onha se huomattu. Ei niitä mikään saa lopettamaan. IRC-galleriat on pullollaan RIP. se ja se, onnettomuudessa kuollu (=lue. ajanut itsensä ja mahdollisesti 4 muuta kaveria kuoliaaksi/halvaantuneeksi)
Siellä heitä itketään ja säälitään. Pistää todella vihaksi. Omaa typeryyttään tappavat itseään ja muita ja sit pitäisi sääliä. Hei haloo.
Tielle piikkejä tai öljyä. Tai voitaisiin rakentaa metrin betoniseiniä ympäri Savonlinnaan johon nuo **tun lahopäät saisivat käydä itseään tappamassa. Jättäisivät tiet meille muille.
Kauniit poliisit lauloivat sen parhaiten, tässä suosituimmalle ajelijaporukalle viesti:
http://www.mikseri.net/playsong.php?id=3538
Tuokin pelle voitaisiin rangaistuksena kivittää torilla.
- aholahti.
Niuvanniemestä ? ( LOL !!! )
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 27626617
Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?472235- 1991576
Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1461487- 281229
- 122998
Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30922Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien25921Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex84831Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit
Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t82776