Kukahan lie osoittanut taas täydellistä typeryyttään yöllä Savonlinnassa? Oliko amislainen vai oikein 'bimmeripojukka'?
Tuollaiset pitäisi laittaa linnaan ja kortti pois vuosikausiksi. Ei ole nuoriso viisastunut yhtän viimeaikaisista kuolonkolareistakaan. Kyllä on tyhmää sakkia.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2009092610315581_uu.shtml
Savonlinnan hurjastelija?
6
892
Vastaukset
- Hirttomies
Jälleen kerran ollut Heinolainen finninaamainen RAVistimen poika, joka tuli täältä Heinolasta asti hakemaan Isukkinsa perunakiljuun hiivaa raivoisalla kiireellä ja samalla osti Ärrältä Glerasil-puikkoja tauluunsa, kun RAVistin-Isukki oli yön pimeydessä vahingossa käyttänyt kaikki kovaksi jysähtäneeseen ja turvonneeseen tynnyrimahaansa, puikottaen itsensä syväkyykyssä sähköttömässä torpassa väärillä ammuksilla ja miltei itsensä henkitoreisiin mukavasta tunteesta!
- ylioppilas larvanta
oli lukiolainen homoseksuaali,en halua yleistää koska vain yhdeksän kymmenestä meidän luokkalaisesta on homoseksuaaleja
- varoa pitää
Täällä Tulliportinkatua ajelevat jokayö rinnakkain, varmasti kilpa-ajo. Vauhti on todella hurja. Joku vielä kuolee ennenkuin heidät saadaan kuriin.
- piikkejä tielle
Noh asenteissa kii, onha se huomattu. Ei niitä mikään saa lopettamaan. IRC-galleriat on pullollaan RIP. se ja se, onnettomuudessa kuollu (=lue. ajanut itsensä ja mahdollisesti 4 muuta kaveria kuoliaaksi/halvaantuneeksi)
Siellä heitä itketään ja säälitään. Pistää todella vihaksi. Omaa typeryyttään tappavat itseään ja muita ja sit pitäisi sääliä. Hei haloo.
Tielle piikkejä tai öljyä. Tai voitaisiin rakentaa metrin betoniseiniä ympäri Savonlinnaan johon nuo **tun lahopäät saisivat käydä itseään tappamassa. Jättäisivät tiet meille muille.
Kauniit poliisit lauloivat sen parhaiten, tässä suosituimmalle ajelijaporukalle viesti:
http://www.mikseri.net/playsong.php?id=3538
Tuokin pelle voitaisiin rangaistuksena kivittää torilla.
- aholahti.
Niuvanniemestä ? ( LOL !!! )
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu3312897Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3011453- 1081281
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi991275En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n841272Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581215- 481115
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi781017Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa24921- 33827