Elikkä sain A:n paperit. Kutsunnoissa valitin, että epäilen selviytymistäni. Sitten mentiin psykologin luo ja tämä alkoi kysymään, että enkö kestä sitä henkisesti. Vastasin, että kestän ja sitten se oli siinä.
Sain koulun vuoksi lykkäystä. Kohta se kuitenkin alkaa. Ongelma on se, että syntymästä asti kehossani on ollut vikoja ja ne pahenevat iän myötä. En voi juosta puolta minuuttia ilman, että nilkka/polvi/jokin muu osa jaloista kipeytyy pahasti. Joskus myös sydän hakkaa mahdottomasti ja taju meinaa lähteä. Joskus näin käy kun makaan sängyssä.
Kädetkin tärisevät ja selässä on vikaa, joten en voi nostaa mitään raskasta (koulureppu pari kirjaa painaa liikaa).
Eli en taatusti pärjää siellä. Mitenkän nyt siis menettelen?
Miten saan vapautuksen
Sairas....
6
1448
Vastaukset
- yksinkertaista
Tyhmästä päästä kärsii koko kroppa, olisit vaan sanonut ettet kestä sitä, mutta nyt menet inttiin ja tulet ehkä rampana takaisin.
- .............
Ja kusta täynnä olevan pään omistajasta kärsivät kaikki.
- ???????????????
????
- SÄSÄSÄSÄSÄSÄSÄSÄ
sano että sinulla on huumeidenkäyttö tausta, saat takuuvarmasti D-LUOKAN ELI TOISIN SANOEN NÄKEMIIN
- Kernlt Ruoska
Ja mitenkähän sä sitten selvisit jo siitä varsinaisesta lääkärintarkastuksesta?? Saaden noilla muka vaivoiltasi A-luokan!!
Mee sinne vaan, jos alakaa vvituttaa niin ainahan voit vaikka pistää pyssynpiipun suuhus. - onks tsaiviiiiii
Mulla todettiin sivarissa F70 luokka sain c-paperit
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1716429Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto775322Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143715Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1223355Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1762690Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat742325Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12078Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val311651Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191576- 981326