Niin näin

Ei auta mikään, kaikkea olen koittanut ja sinusta aina vain tykkään, voi huokaus ja haukotus.

Eihän niin fiksusta kuin sinä voi kukaan olla tykkäämättä. Mukavaa ja aurinkoista illanjatkoa, minä poistun nyt muualle.
3215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

he hei,äläs ny vielä mee.... naiselta miehelle vaiko toisin päin...?

Äänestä

oohh..aina sä meet :(

Äänestä
  • anteeks vaan, mutta tää sai nauramaan...päivän piristys:)
    Tää tuntu tulevan niin sydämen pohjasta...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-lenkkeilijä- kirjoitti:

Ei auta mikään, kaikkea olen koittanut ja sinusta aina vain tykkään, voi huokaus ja haukotus.

Eihän niin fiksusta kuin sinä voi kukaan olla tykkäämättä. Mukavaa ja aurinkoista illanjatkoa, minä poistun nyt muualle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu