ATI Mobility Radeon X1200 vs Intel® Graphics Media Accelerator X

Kumpi on parempi? Olis kiva tietää :)
2285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mokomalla tiedolla, työpöytä käytössä molemmat ovat erinomaisia ja peleissä kummallakaan ei tee mitään, eli tasapeli.

Äänestä
  • Entäpä tällainen kuin: ATI Mobility Radeon™ X1600, 256MB GDDR3 tai vaikkapa Nvidia GeForce Go 7200 -näytönohjain, 256 Mt TurboCache näyttömuisti onko kumpikaan näistä yhtään parempi? Wowia raskaampia pelejä ei tarvitse pyörittää kenties oblivionia mutta se ei ole pakollinen. Kiitos jo vastauksestasi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sdsadadsadadsa kirjoitti:

Kumpi on parempi? Olis kiva tietää :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu