Olen itse nainen ja seurustelen miehen kanssa. Aikaisemmin olen seurustellut naisen kanssa.
Tämän suhteen aikana olen ymmärtänyt, että heteroseksuaaliset tuntemukset eivät ole minulle arkipäivää. Toisin sanoen, kaipaan siis naista elämääni.
Pitäisi kai erota, sillä suhde polkee paikallaan. Olen jo kauan kaivannut naisen läheisyyttä, mutta en ole päässyt toteuttamaan tarpeitani.
Kunhan puran tuntojani, en odota, että kukaan oikeasti neuvoisi.
Kunhan kerron mietteitäni
Suhde-väsyttää
0
464
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502