sami haukku käpyä kusipääksi??????

sami haukku käpyä kusipääksi??????


kukakohan nnyt on kusipää ??????
20652
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

mielikuvittus on todella vilkas

Äänestä
  • 24 7 sami sanoi että käpyllä tulee kusi päästä ja kusi on noussut käpyllä päähän ja vinoili että viron kansa on pissillä ja kusi tulee päästä koska se on noussut päähän asti.


    käpy sanoie että: ei ole noussut päähän
    minna sanoi että : eipä

    eli minna ja sami on sitä mieltä että käpy on kusipää !!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • vöoögijigj kirjoitti:

    24 7 sami sanoi että käpyllä tulee kusi päästä ja kusi on noussut käpyllä päähän ja vinoili että viron kansa on pissillä ja kusi tulee päästä koska se on noussut päähän asti.


    käpy sanoie että: ei ole noussut päähän
    minna sanoi että : eipä

    eli minna ja sami on sitä mieltä että käpy on kusipää !!!!!!!!!!!

    Idiootteja on kaikki paikaat täynnä.

    Äänestä

  • tsiisuus kirjoitti:

    Idiootteja on kaikki paikaat täynnä.

    sami ja minna niitä kusipäitä on !!!!

    Äänestä

  • tsiisuus kirjoitti:

    Idiootteja on kaikki paikaat täynnä.

    Minna ja sami vihaa Käpyä, ei ne muuten sitä hakuuisi kusipääksi !!!

    Äänestä

  • sami ja minna on kusipäitä kirjoitti:

    sami ja minna niitä kusipäitä on !!!!

    että ensin naiset haukuttiin kateelliseiksi, kun eivät jaksaneet Käpää. Nyt, kun miespuolisetkin kertoo, mitä Käpästä ajattelee, niin ollaan heti kusipäitä muka.
    Koettakaa nyt vain hyväksyä, että Käpää ei kukaan jaksa kauaa. Noille asukkaille on Käpän sietäminen suurempi koitos kuin mitkään tehtävät.

    Äänestä

  • sami on paska.aivo kirjoitti:

    Minna ja sami vihaa Käpyä, ei ne muuten sitä hakuuisi kusipääksi !!!

    Kätlinia silla tavalla. Joten....Ei oo totta.

    Äänestä

  • ei oo totta. kirjoitti:

    Kätlinia silla tavalla. Joten....Ei oo totta.

    24 7 mä näin... käpä oli pissalla wc n pöntöllä . .minna , sami ja esa j oli ammeessa ja haukkuivat yhdessä käpää kusipääksi.

    Äänestä


Älkääpä nyt horisko, te turvonneet yksinhuoltajanaiset! Olette maanne myyneitä, kun Samin henkiset miehet eivät osoita teihin kiinnostusta. Katkeraan loppuun asti tihkutte kaunaa sekä ilkeyttä Samia kohtaan.

Äänestä
  • Mies oon ja sami vituttaa, vedän sitä turpaan jos tulee mulle sanomaan että onn kusipää.

    sami tule helsinkiin, odottamme teitä pohjaalaiset rasistit.

    Äänestä

  • Miksi vaivautuisimme tekemään niin?

    Äänestä

  • herrasmies vaan ääliö kirjoitti:

    Miksi vaivautuisimme tekemään niin?

    sami on super kusipäää

    Äänestä

mä oon ite rakastunut upeisiin naisiin monesti ja saanut pakit, miten sami ei voi tajuta sitä että sitä ei haluata kun se on niin elvis ?????????????????

Äänestä

tyypillinen pohjanmaalainen rasisti. se on ite kusipää joka toista kusipääksi sanoo.

samoin minna on kusipää.

Äänestä

Sami on aivan oikeassa.

Äänestä
  • taavi on samin kaveri, eli kusipää.

    Äänestä

ei taida sami edes tajuta millainen kusipää on oikesti.

Äänestä
  • Ylimielinen, ilkeä, narsisti, pelle, narkkari, kusipää. Sami on!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ödsca kirjoitti:

sami haukku käpyä kusipääksi??????


kukakohan nnyt on kusipää ??????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu