Oikeutta kerrankin!

Onneksi se kauhea Nino saatiin pois sieltä talosta. Pelottaa laittaa lapsiani kouluu, kun tuollaisia Ninoja on vapaalla jalalla. Linnaan vaan ja avain kaivoon.

T: huolestunut äiti
583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minuakin inhottaa tommoiset perverssit homot. Meidän Liisa joutuu kaulkemaan 2 kilometriä koulusta kotiin ja minua pelottaa, että tommoiset likaiset homot raiskaa meidän Liisan. Inhottaa koko BB.

Äänestä

Olen kauhistunut! Joku pervo oli ahdistellut meidän Kallea leikkipuistossa. Hirteen tollaiset Ninot ja muut perverssit!

Angels forewer...

Äänestä

kun katsoo BB:tä tarpeeksi.
Vahinko, että kukaan ei sun lapselle ole opettamassa hyviä tapoja.

Äänestä
  • Typeriä viestejä. Miten joku jaksaa.....

    Äänestä

  • ei voi olla totta. kirjoitti:

    Typeriä viestejä. Miten joku jaksaa.....

    Se että on homo ei tarkoita että olisi joku lapsiinsekaantuja. Teidän viestit on ällöttäviä, homovihaisia ja ennakkoluuloja, joista oikein huokuu typeryys.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äiti-.82 kirjoitti:

Onneksi se kauhea Nino saatiin pois sieltä talosta. Pelottaa laittaa lapsiani kouluu, kun tuollaisia Ninoja on vapaalla jalalla. Linnaan vaan ja avain kaivoon.

T: huolestunut äiti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu