Jaahas, Esa J. ja Minna tekivät temput ja samoin Sami ja Justiina. Kumpaakaan paria ei sitten enää uskallettu telkassa näyttää. Kameramiehet ja ohjaaja pelkää potkuja niin että kuseevat housuihinsa peloissaan.
247 tilanneet ja maksaneet katsojat saavat sitten katsella seiniä tai jonkun nukkumista kun se koko illan odotettu kohokohta (ketkä pariutuu, ketkä ei) jää sivuun.
Kiitti vitusti Aaltonen ja Räisänen sun muut paskiaiset. Vetäkää, tiedätte kyllä mikä, päähänne!
247 tilanneet ja maksaneet katsojat saavat sitten katsella seiniä tai jonkun nukkumista kun se koko illan odotettu kohokohta (ketkä pariutuu, ketkä ei) jää sivuun.
Kiitti vitusti Aaltonen ja Räisänen sun muut paskiaiset. Vetäkää, tiedätte kyllä mikä, päähänne!
Vastaukset 9
Vanhimmat
Vittu mitä kuraa tuotanto voi vetää rektumin päähänsä !!!!!!!!!
Ammattitaidon puute siellä jyllää kun ei osata käyttää kamerakulmia, vaan kamerat heitetään heti kattoon tai siirrytään ohjauksella toiseen huoneeseen kun alkaa vähänkin olla petipuuhien merkkejä ilmassa. voi sitä naamoja kuvata ja paljon muutakin osumatta kameralla suoraan vittuun.
Mitä taas tulee Samiin Justiinan kanssa - siinä taisi käydä niin, että Sami-raukalla lerpahti kesken. Tuliko sitten heti ensi tuuppasulla vaiko eikö ottanu kunnolla ettee, mut kesken jäi ja sitä Justus nauroi.
"Kiitti vitusti Aaltonen ja Räisänen sun muut paskiaiset. Vetäkää, tiedätte kyllä mikä, päähänne!"
Mikä?:
[ ] Kypärä?
[ ] Pipo?
[ ] Piimä?
[ ] Foliohattu?
[ ] Kelkka?
[ ] Mehumaija?
[ ] Kossupullo?
[ ] Ahma?
[ ] Vappunaamari?
[ ] Tonttulakki?
[ ] Stetsoni?
[ ] Pesäpalloräpylä?
[ ] Laskiämpäri?
[ ] Muu, mikä?
löytyy kun hiukan etsitte netistä.Turhaan siellä itkette.Tietysti jos haluatte ihmiset munaa itsensä bbtalossa niin sittenhän se on vahingon iloa .Ei ole mitään halua nähdä pelkkää pornoa.
Miksi 24/7 mainostetaan: näe kaikki? Käytännössä illan kohokohdat on poissa, joten maksavia asiakkaita on petetty. Palvelua ei voi muuten tilata alaikäiset, joten minkäänlaiseen sensuuriin ei ole tuotannolla oikeutta. Rahat kyllä kelpaa.
Kyllä täällä on sitte lapsellista porukkaa. Jos panemista haluatte kattoo, niin kyllä netistä pornoa löytyy. Toi Justiina on kyllä aika tyrkky. Yäk koko pimatsu. Joutais pois, mutta ku sattumalta pääsi päälliköksi.
Miksi sub ei kerro uutisissaan sanaakaan siitä kun sami ja minna haukkuu kätliniä kusipääksi wc ssä. selvää rasismia ja toisten pelaajien suosimista =(
lähetin subille tästä palautetta jo.
Siellä on jokaisella mikrofonit ja lisäksi kymmeniä mikrofoneja ympäri taloa, myös kylpyhuoneessa. Kyllä ne tietää kaikki mitä siellä puhutaan.
BB panot kiinnostaa, mutku mutku ei uskaleta enää näyttää.....