pelkääkö kenties sitä, että OIKEA kätlin paljastuisi pienessä maistissa ?
tuntuu, että muutenkin kätlin olisi jatkuvasti ikään kuin varpaillaan tuolla talossa.
ei ilmeisesti halua tuota esiin mitään huonoja puoliaan, kun pitää tuota pyhimys-meininkiään päällä tuolla talossa. todella tylsä rahanahne esittäjä koko ihminen. huono bb-sari kopio.
tuntuu, että muutenkin kätlin olisi jatkuvasti ikään kuin varpaillaan tuolla talossa.
ei ilmeisesti halua tuota esiin mitään huonoja puoliaan, kun pitää tuota pyhimys-meininkiään päällä tuolla talossa. todella tylsä rahanahne esittäjä koko ihminen. huono bb-sari kopio.
Vastaukset 7
Vanhimmat
tahdo olla räkäposkella.Eihän Esa A myöskään juo ja ehkäpä juopottelu ei kuulu myöskään Kätlinin tapoihin.Onko sekin muuten paha vika tytössä.Voi näitä ressukoita pitää etsiä moitteita asioista vaikka millä lailla.Äly hoi !No sitä on tai ja osa on saanut lusikalla.
Fiksu likka.Haluaisitko sinä olla telkkarissa kansan toljoteltavana ympäripäissäsi ja/tai jörniskelemässä?
Sami ja Justiinahan varasti Kätlinin juomat kun täällä ihmetellään niin kovasti kun Kätlin ei juo.
Olen seurannut ohjelmaa enkä ole Kätlinen nähnyt örveltävän humalassa ,vaikka juomaa olisi ollut.
siinä taas kirjoittelee todellinen idiootti.
...kuin nämä "kunnolla juovat", jotka sitten tuhertavat tippa silmässä kankkusmorkkistaan, tai jotka poistetaan talosta. Ja joiden maine järki-ihmisenä on vuosikausiksi mennyt.
En kyllä itsekään talossa viitsisi perslärvejä vetää ja sekoilla kansan edessä.
Järkevyyttä ylipäätään on pitää omat juomisensa sellaisina, ettei tarvitse jälkeenpäin morkkista potea. Joihinkin alkoholi ei myöskään vaikuta samallalailla ja vaikka joisivatkin, niin persoona ei muutu eikä estot totaalisesti häviä.
eikö 1 aihe riitä, miksi teet ja teet .....................
aina uusia aiheita samasta asiasta, pöliäkö sie oot.