gallerian kautta :)Siellä kun voi keskustella asiaa tai antaa olla koko paskan ;)
kantsii muittenkin muistaa sinne galtsuun kurkata..ties vaikka olisi hyväntahdon lähettiläs käynyt?
kantsii muittenkin muistaa sinne galtsuun kurkata..ties vaikka olisi hyväntahdon lähettiläs käynyt?
Vastaukset 21
Vanhimmat
pelittävän,Hyvää yötä vain sinnne teiille:))
Lähetettiliäs on käynny,,käsky nukkumaan,,,
Mä seurailen vielä Nascarit loppuun ja sitten tutimaan. :)
nukuttaispa aina illalla 11 aikaan yhtä paljon kuin aamulla kuudelta. ;D Olisi aika ihanaa, kuorsaisi jo matkalla sänkyyn.
Jos vaikka sitten sen galtsun kautta, hyviä öitä vaan! :)
ihan tervetullutta et keskustelisitte vaan siellä gallerioissanne, olis palsta paljo siistimpi ja mukavampi.
rekkautumispakko koko saitille ja sitten kaikki vaan gallerioihin keskustelemaan, pysyy palstat siistinä. :)
suzie-hukkaseni, oikeessa oot, ja piilosefut pois palstalta.
nykyään puhutaan galleriapoliiseista. :D
ne niitä jotka öisin ratsaa muitten gallerioita niillä nikeillä joilla eivät tänne kirjottele?
kai niillä on joustava työaika, kunhan vaan tunnit tulee täyteen. Ja toki niillä pitää olla siviilinikki ja virkanikki erikseen, mutta joskus voivat olla liikenteessä viran puolesta myös siviilinikin näköisellä nikillä.
Minusta tulee kanssa galtsujeppe kunhan pääsen eläkkeelle tai voitan lotossa vähintään 23 miljoonaa kruunua, nyt pitää sanoa hyvää yötä ja kukkukaa hyvin!
siel ei ole yhtään puskista rääpimässä,voi keskustella ihan vaan niitten kanssa kenen haluaa ja jos juttu ei miellytä niin HEIPPA ;)
haukullisellakin on varanikkejä tota kyttäämistä varten
on vaan ja ihmettelee, mitä helvetin järkee siellä galtsussa on poiketa monta kertaa päivässä???
Joko omassa tai toisten???
kun sitäkin kautta voi valita keskustelukumppaninsa eikä tarvitse kestää ainuttakaan puskista :)
kurkkasin sin galtsuu ja oliha siäl käynt yks kähee lähettiläs tyrkyl taas, hyväst tahost tuo ei kyl mitää merkkei jättänt.
kivempi on vaihtaa kuulumiset tuolla galleriassa kun täällä.
jokainen voi valita tapansa, ihan ilman et muita paheksuu, jos se on kivempaa niin sit vaan siellä kuulumiset vaihtaa ja antaa muitten kirjotella täällä.
saakkaan tehdä???Sorry..
alkaa olemaan :)
* ties vaikka olisi hyväntahdon lähettiläs käynyt? *
pppyylliiiii
Eipähää näkynt mikäämoist lähettiläst, taijat lätistä sontaa tappais mukkaa!