Hei! etsiin Rakkautta on... Kim Casalin suomalaisen version sarjakuvan fonttia http://www.kotimaakauppa.fi/epages/Planeetta.sf/fi_FI/ObjectPath=/Shops/sacrum/Products/9789516073867&ViewAction=ViewProductDeta.... Olisin todella kiitollinnen jos joku osaisi auttaa ja kertoa mikä fontti on kyseessä.
Fontti hukassa!
2
1068
Vastaukset
- -.-............
Fontin suunnittelu on piirtäjälle erittäin kunnianhimoinen työ. Vaikka nykyisin tehdäänkin tietokoneilla, tuota skeidaa puskettiin myyntiin hassuina t- paitoina jne jo seiskytluvulla. Olihan net letra-kirjaimet jne. Mutta ihmettelen, jos niillä on ollut myynnissä noin rumia kirjasimia. Alunperin sarjis on muuten vaimonsa keksintöä kuuskyt luvulta.
Opettele muuten linkittämään oikein. Vitutti surfata jollain hihhulisaitilla, etsimässä joutavaa sarjista.
Tietoa:
http://en.wikipedia.org/wiki/Love_Is...
http://www.independent.co.uk/news/people/obituary-kim-casali-1257116.html - alvarsson
moi,
yksi konsti voi olla katsoa Photoshopin fonttivalikoimasta, olisiko siellä samaa fonttia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1816808Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1203239Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1101916- 191749
"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?471738Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am651700Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.31655Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m161501Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111340- 681323