Mä oon

vaan unohtanu sut? tsori....

hiljaisuus* hmm oon vaan ´
laiska..
7345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

et ole kenenkään ikävän arvoinen. Ketään ei pidä kohdella noin.

Äänestä

ei mitään muistikuvaa susta >>>> ei mitään muistamisen arvoista ..

Äänestä

et sä mitään menettänyt.
olet ainakin ahkera kirjoittamaan sontaa,.

Äänestä
  • sontaa, joopa joo. En ikinä haluu nähdä tommosta möllikkää! Eestäs löyvät kun aika on.

    Äänestä

Laiskat tiput ei jaksa nokkia - ne voi kuolla nälkään talven tullen

Äänestä

ettei kiinnosta.
etten tuhlaa aikaani enää sinuun.
lähden muualle.
in real life.

Äänestä

Aika ympäripyöreitä juttuja näkyy täällä olevan välillä.. Höh ja pöh..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


3342+ kirjoitti:

vaan unohtanu sut? tsori....

hiljaisuus* hmm oon vaan ´
laiska..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu