bänniä

Miksi tuo saa nettihäirikkö saa mellastaa täällä, katsokaa http://keskustelu.plaza.fi/ellit/keskustelu/t1556404
4149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tuollahjan on tosi seksikäs ja komea mies ruudussa. Siis tuo Mr.Lothar joka suutelee nyt naista niin nätisti

Äänestä

Miksi sinä linkität jollekin ihme elli palstalle viestiin, joka on kirjoitettu vuonna 2006 (sinun toimesta?)
Taidat olla se joka stalkkailee Lotharia ja yrität kaikin keinon herjata, ja loukata hänen kunniaa!!!

Äänestä

Bänniin vaan koko ukko.

Äänestä
  • millä tän munanäyttäjän ketjut saa vittuun täältä, ylläpito haloo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lotharille! kirjoitti:

Miksi tuo saa nettihäirikkö saa mellastaa täällä, katsokaa http://keskustelu.plaza.fi/ellit/keskustelu/t1556404

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu