Soita

N ,soitathan?
81039
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

et ite voi soittaa?

Äänestä
  • jos tietäisin sun numeron. Mut en tiedä susta muuta kuin etunimen. Sulla luulisin olevan mun numero..

    Äänestä

mutta en uskaltaisi, eikä mulla ole enää sun numeroakaan. Laita sä mulle viesti facebookissa?

Äänestä
  • En minäkään uskalla soittaa.Kyllä sinä löydät helposti numeroni jos vain haluat.Et sillain

    Äänestä

  • (**) kirjoitti:

    En minäkään uskalla soittaa.Kyllä sinä löydät helposti numeroni jos vain haluat.Et sillain

    sulle soittavan ja mistäpäin.

    Äänestä

  • Miten et tiedä mun sukunimeä? Mihin päin viesti menee?

    Äänestä

  • kumminkaan..........et vastannut viimeksikään!!!

    Äänestä

  • J kirjoitti:

    kumminkaan..........et vastannut viimeksikään!!!

    en voi olla se ketä kaipaat.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


J kirjoitti:

N ,soitathan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu