miehen outo käytös

tahtomattaan selibaatissa

olen 30v nainen ja olen pitkään miettinyt mikä miehelläni on.
ensin epäilin että hänellä oisi toinen kun puhelintakin niin tarkasti vahti ja aina oli menossa johonkin ja viipyi tunteja ja suuttui melkeen kun soittelin perään.
jäi kiinni ku selaili erilaisilla sivuilla "deitti,porno" ja jopa kielsi kaiken,oli muka vahingossa painellu.
sitten seksikin väheni,sanoi että oli väsynyt joka oli mulle viimenen asia joka selvitti kaiken.ei se väsymystä ollu olin vain tyhmä ja oletin ettei minun mieheni minua oikeesti voisi pettää ja yritin keksiä kaikille selville merkeille syitä mutta turhaan.
harrastin seksiä mieheni kanssa ja huomasin vain silmistä että se ei ollu enää sellaista intohimoista kuin ennen,hän vain yritti väkisin olla mieliksi etten epäilisi mitään.
mä en vaan ymmärrä miksi miehen pitää nähdä näin paljon vaivaa jos kerta en enää kiinnosta vai olenko vain joku välikorvike siihen saakka kunnes sen toisen kohtaa.ei vaan ite halua olla yksin,siihen asti deittailut jatkukoon.

1

766

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Neuvo.

      tee samoin. Pidä häntä välivaiheena kunnes löydät paremman.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      76
      4558
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3793
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      148
      3516
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      43
      1997
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      126
      1074
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      138
      1000
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      943
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      847
    Aihe