Ostan haulikon joka on cal16 tai 12.päällekkäiset,rinnakkaiset ja pumput kiinnostaa.Eli jos sinulla on haulikko jota et tarvi niin myyppä se minulle.
Vastaukset 7
- en vihaa kaurista mutta ampua meinaan
Entäpä miltä tuntuisi Finnclassic-rihlakko jonka kahdessa piippuparissa on lyhyehköjen puolisuppeiden 12/76 haulipiippujen ohella luotipiiput 7,62*53R (se pitkän sotilaskiväärin patruuna) ja .222 ?
Myisin molemmat piippuparit samalla kertaa koska en oikein tee mitään yhdellä piippuparilla josta puuttuu perä. Markkinahintaan kuitenkin.
Pelkkää haulikkopiippuparia tässä ei siis vielä ole, mutta saahan siihen sellaisenkin sopimaan kun aseseppä sovittaa. Rihlakkopiippupareissa piiput ovat tosiaan vähän lyhyempiä kuin tyypillisessä haulikossa, mutta saahan niitä erillisiä haulipiippuja pitkinä. - niko.p
Elikkäs Valmetin 212 12/70 löytyy n230€
ja Smith&Wessonin 916 Eastfield pumppu löytyis 130€
ilmoita jos kiinnostaa niko_pelkonen @ hotmail.com- Erkka_____
Katso www.pyssypuoti.fi siellä on melko laaja valikoima käytettyjä haulikoita.
- japo010
Mulla olisi ylimääräinen 16/70 Valmet Leijona. Kone on pelikunnossa ja hintaa vaivaiset 250 egee. Jos kiinnostaa niin ota yhteyttä [email protected]
- pAJ
hei;
minulla on tarpeeton nimissäni rekisteröity 12 cl belgialainen Dumoulin hyvin huollettu täysikuntoinen haulikko, jonka voisin myydä.
mitähän tarjoaisit ?
jään kuulolle
[email protected]- RauhanMiäs
Jos olisi tarvetta niin voisin tarjota ehkä satasen... Eli ei noista käytetyistä jokamiesluokan haulikoista mitään saa. Vähimmälle pääsee kun viet poliisille; menee rautaromuksi ja niistä taotaan auroja (tai sitten uusia pyssyjä putlerille).
- keltä
Siis kuka tarjoisi siitä jotain, laita henkilön nimi keltä tarjousta pyydät.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1031013Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.137784Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois197720Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47687Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!28663- 61639
- 47610
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59545Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29531Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102530