jamppa rules ok

Nakiksessa käy umpiluukalloöykkäreitä, joiden kurissa pitämiseen Jamppa on omiaan. Hörhöjä säilytettäköön edelleen Nakiksessa, etteivät tule keskustaan maisemaa pilaamaan.
21447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kukahohan se pilleripää
on jamppa 10*10 illas
tarkoitan pamii.....

Äänestä

Moi Jarmo! Mitä sulle kuuluu? Ei olla nähty pitkään aikaan ja mulla on kauhia ikävä sinua. Kyllähän mä sulle meilaisin, jos mulla olis sun sp-osoite. t. Tomi Turunen
ps. voitko laittaa sun meilin vaikka tän kautta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaskamän kirjoitti:

Nakiksessa käy umpiluukalloöykkäreitä, joiden kurissa pitämiseen Jamppa on omiaan. Hörhöjä säilytettäköön edelleen Nakiksessa, etteivät tule keskustaan maisemaa pilaamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu