Uusia kohteita?

Tietäskö kukaan että onko matkatoimistoille tulossa uusia tai uusvanhoja kohteita ensi kesäksi? Tulee mieleen Mytilini, Khios ja mihin nyt lentokoneella pääsee? Vai ottaako toimiston näin "laman" aikana varman päälle ja tyytyy Rhodokseen ja Kreetaan?
2333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei järjestä matkoja ne vaan myyyyyy:
Finnmatkat on julkistanu tänäänn ensi kesän kohteet. Lomamatkat ja Tjäreborg vielä oottaa ja Aurinkomatkat julkistaa varmaan parin viikon aikan.
Tuskinpa nuo kohteet näinä päivinä. Pitäis olla koneellisia menijöitä. Mytillinille menisin minäkin

Äänestä
  • Mytilini on ihan ok paikka, olttiin v.2006 2 viikkoa omatoimimatkalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hellas kirjoitti:

Tietäskö kukaan että onko matkatoimistoille tulossa uusia tai uusvanhoja kohteita ensi kesäksi? Tulee mieleen Mytilini, Khios ja mihin nyt lentokoneella pääsee? Vai ottaako toimiston näin "laman" aikana varman päälle ja tyytyy Rhodokseen ja Kreetaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu