V70 rengastus

V70 rek 11/2002 vm lienee siis 2003. Nykyinen rengastus 225/45/17 (vanne 7,5Jx17X49) Haluaisin vaihtaa profiilin 50-sarjalaiseksi. Onko tietoa että onnistuuko/mahtuuko?
4421
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kato laskureilla mikä menee ja mikä ei. Toki jos kaikki millit haluat käyttöön, niin sitten katsomaa mikä on pienin kohta ja voiko siitä poistaa tarpeetonta.

Äänestä
  • Normi vanne jos et on 43 niin varmaakin raapi niihin lokasuojiin jos mutkaista tietä joutuu ajamaan.

    Äänestä

  • linkistä. Jostakin suomen kielen vastaavastakin näin, että renkaan koko hieman kasvaa. Ajatuksenani oli, että jos jollakin sattuisi olemaan samanlaisessa Volvossa kuin minulla, tällainen rengas 225/50/17, ni sitten tietäisin suoraan kokemuksesta, että mahtuuko vai ei.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mr Fire kirjoitti:

V70 rek 11/2002 vm lienee siis 2003. Nykyinen rengastus 225/45/17 (vanne 7,5Jx17X49) Haluaisin vaihtaa profiilin 50-sarjalaiseksi. Onko tietoa että onnistuuko/mahtuuko?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu