Kannettava MP3-soitin..?

Olen hankkimassa kannettavaa MP3-soitinta korkeintaan noin 150 euron budjetilla. Vastaan ei vielä ole tullut sopivaa mallia, joten pyytäisin suositteluja mahdollisesti kokemusten perusteella..? Soittimesta olisi hyvä löytyä ainakin 256 muistia ja radio.
1133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ostapa vaikka USB-väylänen muistitikku. Sellanen jossa on 256Mb ja soitin maksaa jotai 140 e hujakoilla.

On pieni, kevyt ja varmasti paremip ratkasu kun joku mp3 levyjä soittava laite. Mutta radioo ei niissä kyl taida olla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heikki kirjoitti:

Olen hankkimassa kannettavaa MP3-soitinta korkeintaan noin 150 euron budjetilla. Vastaan ei vielä ole tullut sopivaa mallia, joten pyytäisin suositteluja mahdollisesti kokemusten perusteella..? Soittimesta olisi hyvä löytyä ainakin 256 muistia ja radio.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu