talossa tai muuten noita slummin muumioita ei kyllä jaksa katella,Justiina tuo säpinää koko taloon niin paljon että onko meillä varaa luopua noin viihdyttävästä henkilöstä.Eikö kaikkein ärsyttävimmät ja inhottavat asukkaat olekin viihdyttävämpiä.Justiinakin sellanen puhekone että toista saa hakee,ehkä sami ja aso dana sampo yhtä hyviä..pysyköön talossa mainitsemani henkilöt
Ärsyttävän Justiinan pysyttävä
TV247
690
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei Jussussa ole mitään mielenkiintoista. ULOS! Jos on nahkansa piirreellyt ja tukkansa värjännyt, ei se ole mitään. Läskihoro on niin rumaa katseltavaa. Pidän kauniista ihmisistä ja nautin kauniin näkemisestä. En käsitä kommentteja jussunussun räväkkyydestä. Aivan tavallinen tallero.
Ja et varmasti ole maksava katsoja edes.
teeveestä..yleensä aina päällä,ja ympäri vuorokauden melkein katon koko ajan..lisäks tallennan jos olen jossain käymäs,mulla siis tilattu kaapeli247..t.aloittaja
tarkoitin tuota Justiinan haukkujaa
niinmpä olikin..lukuvirhe mull..huomasin kyl mut kerkes mennä tähän vahingos
Hirviö, ilkeä, kiero, ylimielinen , ja kaikki vihaa sitä talossa, ja ulkopuolella. Ei voi ilkeämpä nuorta naista olla kun Justiina. Justiina eläinrääkkäjä ulos.