kuka on paras bb jäsen

kuka on paras bb henkilö sinun mielestäsi ja kenen haluat putoavan
693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tässä tulee lista niin päästään helpommalla:

Kannatus:
EsaA 40%
Kätlin 18%
Aso 9%
Sampo 7%
Sami 6%
Marko, Minna 3%
Dana, Toni 2%
Justiina 1%
Ei osaa sanoa 9%

Halutaan pudottaa:
Justiina 58%
Sami 7%
Dana, Minna, Kätlin 5%
Sampo, Marko 4%
EsaA 3%
Toni 2%
Aso 1%
Ei osaa sanoa 6%

Suuntaa antava tämän hetken tilanne :) Saattaa muuttua hetkellä minä hyvänsä, mistä syystä tahansa. Esim.jos vaikka joku pieraisee, tai jos tuotanto toisin määrää.Justiinan poistumisen jälkeen tilanne muuttuu myös täysin.

Äänestä
  • Hetkellisesti myös häätöäänestyksen ollessa käynnissä suosio saattaa nousta tai laskea. Tällä hetkellä esim. Markon kannatus hieman suurempi kuin tuo 3%, mutta häätöäänestyksen päätyttyä taas hieman tasaantuu.
    Tuotanto kuitenkin viimekädessä päättää plussat ja miinukset. Joko suoraan tai välillisesti. Muutaman päivän on mm. ollut bb virallisilla nettisivuilla käynnissä Esan mustamaalaus kampanja.

    Äänestä

  • Tuotanto ratkaisee kirjoitti:

    Hetkellisesti myös häätöäänestyksen ollessa käynnissä suosio saattaa nousta tai laskea. Tällä hetkellä esim. Markon kannatus hieman suurempi kuin tuo 3%, mutta häätöäänestyksen päätyttyä taas hieman tasaantuu.
    Tuotanto kuitenkin viimekädessä päättää plussat ja miinukset. Joko suoraan tai välillisesti. Muutaman päivän on mm. ollut bb virallisilla nettisivuilla käynnissä Esan mustamaalaus kampanja.

    Koostelähetykset syvältä. Voidaan jättää joku kokonaan pois tai näyttää vaan vittumaisia puolia. Hieman paremman käsitylsen saa seuraamalla 24/7

    Äänestä

Parhaat ovat suloiset tunteelliset empaattiset symppikset ihanat kauniit seksikkäät kaunottaret JUSTIINA ja MINNA

Äänestä
  • Ha-ha-ha-haa! Päivän paras vitsi! Ihanat kauniit seksikkäät kaunottaret JUSTIINA ja MINNA! HA-HA-HA-HAA

    Äänestä

  • jussukka! kirjoitti:

    Ha-ha-ha-haa! Päivän paras vitsi! Ihanat kauniit seksikkäät kaunottaret JUSTIINA ja MINNA! HA-HA-HA-HAA

    Haaaa-haaaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


emma11 kirjoitti:

kuka on paras bb henkilö sinun mielestäsi ja kenen haluat putoavan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu