pumpulia

pehmoista..onnen hahtuvaista..puhaltelen hiljalleen.. untasi näin suojaamaan..
3204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ole rohkea nainen.

Äänestä
  • jolle rakkauteni oli vain sanoja perätysten..

    Äänestä

  • haavein kirjoitti:

    jolle rakkauteni oli vain sanoja perätysten..

    kuunteli ne sanasi.Ihannimmat,
    olivatko?Tule luokseni silitä minua,
    hyväile tänä yönä syliisi lämpöiseen,
    turvalliseen pumpuliseen,pehmeään
    ihoasi vasten tuudittaudun nukkumaan.
    Tiedän sinun huolta pitävän minusta,
    omasta KultaRakkasta,vain minusta....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


haavein kirjoitti:

pehmoista..onnen hahtuvaista..puhaltelen hiljalleen.. untasi näin suojaamaan..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu