Olen onnelinen silti ja tyytyväinen elämääni tietyllä tavalla, vaikka en ole saanut koskaan vielä miehen kunnollista rakkautta osakseni. Olen nyt kerran jo voittanut syövänkin.Toki minulla on välillä pahamielikin. Huomasin eilen, etä joku kiusaa tuolla toisella keskustelufoorumilla ainakin käyttää sukunimeni muunnosta, niinkuin aikoinaan koulukiusaajani. Se sai ajattelemaan niin ja jos niin on, että olen oikeassa, (niinkuin useimmiten olen) = 6-aisti..:).. Onneksi tietoni ovat salaiset. Vaikka eilenkin joku tuntematon muovikassinsa kanssa kävi rimputtelemassa montakertaa ovikelloani. Jonkin ajan päästä näin sen myöhemmin kuljeksimasta ulkoa ja väisteli päätään poispäin. No en avaa tuntemattomille oveani, vain tutuille..Kyllä etukäteen pitää ilmoittaa lapulla. Joku roti sentään.
Onnellinen silti
..Hiiri karussa..
0
430
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614298KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1362989Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo452332Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?442218- 241873
- 911792
- 281586
- 221529
- 1471367
- 321200