en usko

vielä, että olet niin välinpitämätön mua kohtaan kuin näytät. Todennäköistä se on kylläkin, muttei varmaa. pyörit mun mielessä aika paljon, olet mielenkiintoinen. mut mä en ala tekstailemaan tai soittelemaan, enkä aio tunkea tämän enempää elämääsi jos vaikka et halua. kirjoitinpa vielä tämän tänne bittiavaruuteen.
12914
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

tunge rauhassa ;)
olen odottanutkin yhteydenottoasi,
toivottavasti olet mies....?

Äänestä
  • rooli 2 n 5

    Äänestä

ollakaan ihan tyhmä

Äänestä
  • kusi päässä valkenee älykkäällekin vasta pikku hiljaa.

    Äänestä

  • Oliko älykästä se, etten ota yhteyttä vai

    Äänestä

samanlaiset fiilikset sua kohtaan. luulen, että sua kiinnostaa, mutta voi olla, että olenkin aivan väärässä...Sinäkin pyörit mielessä aika paljon :)

Äänestä
  • Mieti nyt tarkemmin...miksi ei kiinnostaisi. :)

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    Mieti nyt tarkemmin...miksi ei kiinnostaisi. :)

    Mikä niin kiinnostaa...vaikeasti tavoiteltavuus?

    Äänestä

  • mielenkiintoinenko kirjoitti:

    Mikä niin kiinnostaa...vaikeasti tavoiteltavuus?

    personallisuus, seksikkyys, sielukkuus, avarakatseisuus (?). Vaikutelma voi olla tietenkin väärä. Kannattaa siis olla vaikeasti tavoiteltava...

    Äänestä

mä olekaan välinpitämätön sua kohtaan, vaikka niin annakin ehkä ymmärtää. Ja et näköjään sinäkään taida niin välinpitämätön olla, vaikka joskus annat niin olettaakin.

Äänestä
  • kyllä mä haluan että tunkeudut mun elämään,kyllä! voi pöh-höh ,kun sinä mies nyt vaan ottaisit sen puhelimen käteen ja laittaisit sitä viestiä, odotan sitä! ja kurkin ikkunasta jos ohi vaikka lenkkeilisit ;).

    Äänestä

mun on pitäny olla jo ainakin vuosi välinpitämätön(muka).. ja tässä sitä ollaan,, samassa tilanteessa,, eräs ihana mies pyörii mun mielessä jatkuvasti,, en saanut itsestäni irti,,vaikka kuinka yritin, , ujous on syvältä.. )): se mies oli myös hyvin mielenkiintonen.,.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lärpätilärpäti kirjoitti:

vielä, että olet niin välinpitämätön mua kohtaan kuin näytät. Todennäköistä se on kylläkin, muttei varmaa. pyörit mun mielessä aika paljon, olet mielenkiintoinen. mut mä en ala tekstailemaan tai soittelemaan, enkä aio tunkea tämän enempää elämääsi jos vaikka et halua. kirjoitinpa vielä tämän tänne bittiavaruuteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu