Menikö paskaks? Mitä teen? Uskallanko laittaa koneeseen kiinni ja katsoa vai tuleeko oikkari ja menee bazgax? Mitä teen? USB-tikku tavallinen 1GB Kingston Datatravelleri. Jostain luin paristakin kohtaa netissä, ettei ollut mennyt miksikään.
muistitikku meni pesukoneeseen
5
3417
Vastaukset
- uulalaastringi
Katsoin ja näytti avautuvan ja näytti tiedostot. Kopioin kaikki tiedostot kannettavan kovolle, mutten tiedä sitten ovatko tiedostot vaurioituneet. Tolla tikulla ei kai sitten kannata enää mitään säilyttää?
- jeps....
ja sama vahinko. Hyvin on toiminut tuon jälkeenkin. Varmuuden vuoksi alustin kyllä kopsattuani ensin filut talteen.
Kyllä sitä outoja juttuja käy ihmisille.
- Anonyymi
Huomasin äsken, että Kingston DataTravel 100G3 64GB Muistitikku oli farkkujen taskussa ollut pesukoneessa. Toimii täydellisesti. Logot ei ole kulunut eikä mitään jälkeäkään pesukoneen koittelemuksesta.
- Anonyymi
Yhden kerran on minunkin muistitikku (2Gt) pesulla käynyt. Vanha ja olen jo pitkään ihmetellyt että vieläkin toimii niin kuin uusi olisi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä20311846- 298208
Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.586256Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"
Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..1725174- 514938
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai474492Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1164398- 1183880
- 813383
- 511897