verners

Koulutus: --- Ammatti: Opiskelija Siviilisääty: Sinkku Lapset: ---
Aloituksia
25
Kommenttia
175
Autoklikkeri
Mistä löytäisin ilmaisen ja sellaisen autoklikkerin jonka voisi asettamaan klikkaamaan tietyn väliajoin eri kohdista siv1353SuomiTV:n paras ohjelma?
Mikä SuomiTV:n paras ohjelma? http://keskustelu.suomi24.fi/listmessage/8692659/416328581265Viekö selainhistoria ja pikakuvakkeet muistia paljonkin?
Minulla tosi paljon kaikkee kuvia, musiikkii, ohjelmia ja videoita. Voiko pikakuvakkeet poistaa kun niitä on ihan hirvee4748- 1577
Kuvanlisäys tekstin viereen OpenOfficessa?
Onnistuuko OpenOffice.org 3.1.:ssä kuvan viereen lisäämään tekstiä tai kuvia, kuten Wordissa. Menee ärsyttävällä tavall91342- 0689
Antti voitti Diilin!!
Antti sai Sipoonrannan myyntijohtajapestin. Voit lukea kommentteja: www.mtv3.fi/diili4461Suosittelen!!!!!
Just hyvä. Paitsi että vain yhden päivän kokemus ohjelmasta. www.fi.openoffice.org !!!!!0322Ennen kuin asennat Seiskan...
Sinun kannattaa ladata Windows 7 päivityksen tukisovellus osoitteesta: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?d0423Jethro ja Heidi putosivat, Heidi valitsi huonon joukkueen
Vähä Heidi valitsi huonon joukkueen!! Kyllä Antti voittaa. Jetrossa olisi ollut hyvä myyntimies. Muistakaa katsoa Finaa2537McLaren antoi potkut Kovalaiselle: Mahtava hahmo!!
Viimeistään keskiviikkona selvisi että Heikki Kovalaisen ura McLarenin puikoissa jäi vain kahden kauden mittaiseksi. Til2185Hjallis suojelee Jethroa!!
Hjallis Harkimo suojelee Jethroa, kuin kukaan ei tippunut viimeksikään. Ei saa tiputtaa Anttia ja Minnaa!! Kyllä ANTTI v0340Simo Frangén ja Sorkkaorkka - Sikainfluenssa
Katso hauska video: Simo Frangén ja Sorkkaorkka - Sikainfluenssa http://www.youtube.com/watch?v=WQpLfmm4RIs2324Onko kokemuksia OpenOffice.org Writer?
Onko teillä kokemuksia OpenOffice.org Writer -ohjelmasta? Toi Microsoft Wordin testikäyttö loppuu nimittäin pian. http:/645419Mistä löytyy Antin laittama keskustelu?
Mistä Suomi24:stä löytyy Antin laittama keskustelu (02.11. jakso 9.)? Kertokaa, halusin kattoo mitä se kirjoitti!!2355Surkee käyttöjärjestelmä
Ihan surkee käyttöjärjestelmä!! Koulussa on noi, Kyllä Windows Vista on parempi. Klikatkaa: http://videot.suomi24.fi/mo71098se McDonals:in mainos missä...
McDonals:in mainos, missä pikku mies hakee oliko se kummialastaan ja vanhat ukot haluu mukaan, sitt se kysyy: Oliks hyvä2329Maksalaatikko on tosi pahaa!!
Maksalaatikko on oikeesti sika pahaa!! En syö sitä ikinä en mistään hinnasta!!743414Matti Vanhanen totuuden piinapenkkiin!!
Matti Vanhanen totuuden piinapenkkiin!! Lisää aiheesta www.mtv3.fi/totuudenhetki1217Kim Hirschovits on paras!!
Kim Hirschovits on just paras, se on meidän tuttu, oikeesti!! Se teki torstaina 2 2!! Ketkä muut kannattaa Kim Hirschovi5422