Mites massan silmä tänään voi?? En tiiä kun ei oo uutisis tullu ainakaan tuntiin mitään siitä..aamulla oli kuulemma silmä pelittäny hyvin mut kuis nyt ku kello on kohta 15.00 ja ei oo kuulunu tilanne tietoa tuntiin.
Mites massan silmä tänään
tai aivot
691
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ilta-sanomat tiedottikin klo14.17 että silmä voi hyvin,ehdinkin huolestua etteikö tuntiin oo kuulunu mitään mut en ookkaan huomannu kaikkia uutisia.No eiköhän joku taas pian tiedota asiasta lisää.
MTV 3 uutisoi 21.14 Massan neurologiset tutkimustulokset myönteisiä elikkäs silmän mulukuainen voi vieläkin hyvin eli ei oo tullu muutosta sitte viime uutisen elikkäs parituntii sitte. Mahtavaa kun pitävät suomalaiset ajan tasalla. Tätä se on vielä varmaan seuraavat 6 kuukautta!!!!!!!!
klo 16.35 Sportti.com uutisoi että näkö palautunu.. tätä samaa juttua lukenu jo yli 2 kuukautta. Massan näkö sitä sun tätä. Lopettaas ny jo!!! Ei suomes ketään oikeesti kiinnosta massan näkö!!
No mitä vittua kusipäät valitatte? Ei ole teiltä pois jos uutisoidaan. Ja täällä on muutenkin moni puhunut siitä, että näkö ei palaudu koskaan ja että Massa ei koskaan enää aja sen takia. Taidatte olla te siitä vastuussa ja nyt kun näkö onkin palautunut niin teitä vituttaa kun olitte väärässä. HAAAHAAA!!!!
Tilanne on erittäin vakava.
Massan näkö meni koska simpukka koteloitui hänen silmäänsä tänään kello 19:09. Simpukkaa ei saada millään poistettua. Simpukka vei näön jo toisesta silmästä ja koittaa nyt kaivautua toiseen aivojen halki.
Massan näkö tilanne pysyny normaalina. Illalla lisää uutisia.