pikku tee olet päässyt eläkkeelle>>>>>>kun ei ole töissäkään enää näkynyt? Ja näyt viettävän yhä enemmän aikaa koneellasi.
Joko sinä,
1+5
14549
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
kun sulla on noita ongelmia.
hienoa, et tiedätte asiani..eipä tartte selitellä :)
selvitetäänpäs tämä juttu..mitenkäs se ip-osoite selvitettiinkään..pitääpä kysästä..
siellä töissä voit myös olla huoleti..aistin juorutätien mahdin..perästä kuuluu..
kuulua.
mitä sä ikävä-palstalla?..etipä ens viikolla..et löydä...
mä oon täällä kun Mika välillä kirjottelee mulle:) ja mä joskus harvoin sille:))
Outo on aina outo. Olen henkisessä erämaassa... mielenkiintoista.
olevan.
ole muuta elämää kun kirjoitella täällä yöt ja päivät ja vielä aamullakin noin aikaisin ?
taidat olla se provoilija, joka vastaa itselleen
-sivusta
vähän tässä epäilen.
käyn koneella tai siis täällä katselemassa mielenkiintoisia juttuja :))) silloin tällöin.
Ei, ei eläkkeelle vielä..Olenhan vielä aika nuorikin ja helvetin hyvässä vireessä kunnot on kohillaan toisin kuin eräillä:))
Ja töissäkin kyllä käyn aamua, iltaa, arkea ja pyhää. Nyt jo onneksi vähän helpottaa nämä työt ja saakin jo helpottaa:)))
Kukas se siellä pikku Teeksi mua kutsuu:)) No en niin pienikään, mut en isokaan... ihan sopivan kokoinen kaikinpuolin siis sopusuhtainen kuulema:))
Ja vielä yks juttu sulle kuka nyt sitten satut olemaankaan. Mitäs se sinulle kuuluu missä minä aikani vietän vai kiinnostaako sinulla tosiaan se niin paljon. Kysy suoraan kun seuraavan kerran näät, että mitäs olen touhuillut ja missä milloinkin luuraan. Tekemistä kyllä riittää, ettei ehdi juuri paljoa täällä istuskella.
Kirjoitan muuten tosi harvoin tänne. Silloin, tällöin saatan pistää jonkun kommentin, jos huomaan, että se voisi koskettaa minua ja joskus täällä tosiaankin on niitä ihme juttuja.
Ja vielä kerran sanon, tai siis kirjoitan, että tulehan reilusti vaan kysäseen kuulumiseni, niin takuulla kerron:))
ei ole rahaa nyt tulla kyseleen yhtään mitään..... mutta onhan sulla hyviä lohduttajia joka puolella....mee niille kuiskimaan jos pystyt! Enkä ole kirjoittanut mitään ennemmin tähän ketjuun....tämän vaan. Enkä ole täällä paljon ollut...viimeksi viime viikolla..... ja nyt taas lähden asioille. Illalla pyydän exääni jos tulis kahville vaikka ja muistaisi taas miltä tuntuu olla Nainen isolla N:llä, hänen edukseen on sanottava että hän saa minut tuntemaan itseni haluttavaksi ja "kauniiksi" - jos ei muuta sitten olisikaan.....
menny kyllä jakeluun toi sun juttus, mut tarviiko mennäkään. Mä meen myös.
ollaan menossa ja kovaa vauhtia, entäs itse?