Thomas Cook Airbus 330-200

Ja ei ole enään montaa päivää kun meidän koneemme lentää suoraan Phukettiin,aivan loistavaa,ja tietenkin lennämme Royal Class,on matka kuumetta aivan kamalasti,jihuu!!
71170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Miksi sinne nyt kannattaa mennä? Sadetta MTV3:n sääsivun mukaan yli 30 mm päivä.

Äänestä

ainahan sitä saa haaveilla- suhtkoht halpaa!

Äänestä
  • tämä on totisinta totta!!!!!!

    Äänestä

Phuketissa kaduilla vesi ylti polviin asti.Hauskaa matkaa kuitenkin....

Äänestä
  • Soitin muutama tunti sitten Phukettiin - iso saari, monta kaupunkia ja katua ja kunnon kuuroja - mut ei ollunna vielä polviin asti vesi missään ylettynyt.

    Äänestä

  • höhöhöpsistä kirjoitti:

    Soitin muutama tunti sitten Phukettiin - iso saari, monta kaupunkia ja katua ja kunnon kuuroja - mut ei ollunna vielä polviin asti vesi missään ylettynyt.

    jonkun aikaero 4tuntia ..pian 5

    Äänestä

  • Tästä web-kamerasta näkyi vielä muutama tunti sitten, että vettä oli ainakin polviin asti.

    http://webcam.divinglodge.de/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


raapuustin kirjoitti:

Ja ei ole enään montaa päivää kun meidän koneemme lentää suoraan Phukettiin,aivan loistavaa,ja tietenkin lennämme Royal Class,on matka kuumetta aivan kamalasti,jihuu!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu