Siis miten EMOt hommaa noi hiuksensa? annetaanko hiuksien vaan kasvaa vai pitääkö niitä jotenkin erikoisemmin leikata? Haluaisin kovasti saada emo hiukset, mutta en tiedä et miten ne saa.... :S
Emo hiuksien hommaaminen?
Emo-fani
6423
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Sitä vaan että kirjotuksestasi huomaa ettet edes tiedä itekkään mitä tarkotat "EMOHIUKSILLA". Onko kaveri kenties sanonut että "EMOHIUKSET" ovat söpöt tai jotai sinne päin. Vinkki: Valitse jotan josta ite tykkäät ja ota selvää asioista ennenku rupeet kyselemään
Ei oo kukaan sanonu mitään et "emot on söpöjä" vaan ihan ite päätin hommata tollaset hiukset ja tykkään emoista muutenkii.(pikku ongelma vaan et en tiiä emoista mitään ja siks ne kiehtoo...) pitkää oon miettiny tota et miten sais tuollaset hiukset itelleen.
mie en välitä et mitä muut sanoo vaan haluun et mie ite tykkään tyylistäni. Nii et jos niitä vinkkejä vois tulla miten/mistä saa sellaset emohiukset, nii ihan kiva ois... :)
Ootko varma ettei oo emo ja scene menny sekasin?
en tosiaankaa tiiä mikä on scene... viittitkö valaista asiaa...
Google on kaveri.
leikkaa kerroksittain :----) ja sit tuperaa ^^ youtubestäki löytyy videoita miten ne laitta 'emohiukset'