Hei
Onko kellään kokemuksia Hurghadan Regent resort -hotellista?
Onko kellään kokemuksia Hurghadan Regent resort -hotellista?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
olen ollut parikin kertaa. Hyvä hotelli keskellä Sakkalaa. Parhaalla paikalla Hurghadassa. Sakkalassa on yöelämä ja iltamenot parhaimmat.
Ranta ihan ok ja palvelu pelaa.
It is very poor hotel i will never come back to it again i advice everyone not to go there,very bad services and facilities are very poor also food items look like rubbish not for human,there are many kind staff but the management are useless so it is 1 star hotel no more please close it will be better
Suomipoika yrittää sitten kirjoittaa kielillä. Nolo juttu kun jo nimimerkki on väärin kirjoitettu. Se on tourist.
Mitähän haluat tietää... Henkilökunta very kind, palvelut pelasi tosi hyvin. Asuimme bungalowissa, matka oli joulukuun alussa 2 viikkoa. AAmupalat sisältyi, ihan monipuolinen aamupala, tarjoilijapojat oli tosi mukavia. siinä vieressä on hotellin a la carte ravintola Il Foro, erinomainen ruoka, eikä Suomen hintoihin verrrattuna ollut kallista. Hotellilla on oma ranta, palvelu pelasi sielläkin aamusta iltaan, tilaukset tuotiin nopeasti, joka päivä oli vesijumppaa ja muuta jumppaa, lentopalloa ym liikuntaa jos halusi osallistua. Kaiken kaikikaan myönteinen kokemus. JOs hakemalla hakee jotain negatiivista niin siellä oli paljon venäläisiä, all inclusive-matkalla, vodkan juonti alkoi jo aamusta. Naapurimaan kansalaisia on kuitenkin nykyään pakko sietää lomakohteissa, joten sille ei voi mitään. Jos vielä menen Hurghadaan, ja luultavasti menen, varaan tästä hotellista. Suosittelen!
Mietä oli 2 aikuista, mutta nähdäksnei siellä voisi lastenkin kanssa asua.
hotelli. Henkilökunta mukavaa, palvelut hyvät, olen ollut 3 kertaa, jos taas lähden Hurghadaan varaan tästä hotellista. Hotellin sijainti on keskellä "stadia" ja kuitenkin bungalow-alue ja hotellihuoneet on siellä takana joten keskustan läheinen sijainti ei häiritse.