Voisiko joku kertoa mikä on kahden merkkivalon ero kojetaulussa?Toinen on vihreä ja syttyy kun ratin vasemmalta puolella olevasta katkaisijasta painaa kytkimen yläasentoon ja kun saman kytkimen painaa alaasentoon niin kojetaulussa syttyy oranssi valo jota en tiedä?? se vihreä valo on ajotietokoneen merkkivalo eikö??asialliset vastaukset kiitos:)käyttö manuaali ei kerro tätä asiaa!!!
Rellun merkkivalot kojetaulussa??
Hapa1967
2
623
Vastaukset
- jessh
ala-asennossa se tarkoittaa nopeuden rajoittimen päälle kytkemistä ja taas ylä-asennossa on vakionopeuden säätimen kytkin.!!
- pulla poika
Elikkä kysyjä ei ole kyllä lueskellut tuota ohjekirjaa kovin huolella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 843212
- 751281
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1721210Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401030Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103961Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310932- 43839
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78825Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124825- 95817