normaalia vai ei

Ei oo panettanut moneen vuoteen. Joskus runkkaan itsekseni tai mieheen ihan vaan hommatakseni orgasmin. Onks seksi vaan jotenkin ylimainostettua, että kaikkien pitäis sitä haluta ja jos ei kiinnosta niin on jotenkin vajavainen.
1506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Lääkäriin, kaikki ei ole ihan ok.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


? +40 kirjoitti:

Ei oo panettanut moneen vuoteen. Joskus runkkaan itsekseni tai mieheen ihan vaan hommatakseni orgasmin. Onks seksi vaan jotenkin ylimainostettua, että kaikkien pitäis sitä haluta ja jos ei kiinnosta niin on jotenkin vajavainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu