Miten tuosta laitteesta saa satulan ylös? Lukkoa siinä ei ole kuten 2-mallissa.
Peugeot speed fight 3 satula
8
12938
Vastaukset
- 4 + 20 = ?
Jatkettakoon vielä, että ongelmana on pohjimmiltaan se, että käyttöohje on satulan alla.
- idkkkk
kaverin roxissa oli virta lukossa avain ja sit kun kääntää tiettyyn asentoon niin penkki aukee.
Mut en sit tiiä onko tossa sama. - 20 + 8 = ?
idkkkk kirjoitti:
kaverin roxissa oli virta lukossa avain ja sit kun kääntää tiettyyn asentoon niin penkki aukee.
Mut en sit tiiä onko tossa sama.Odotin kaikenlaista viisastelua ja nälvintää kuten täällä on tapana.
Noinhan se sitten oli että avaimesta. Pitää uskaltaa kääntää melko lujasti vasemmalle vastetta vasten. Sieltä lienee jokin vaijeri lukitukseen.
- Speedfight3
Pitää kääntää avainta virtalukossa vasemmalle niin paljon että kuuluu naksahdus (;
- Anonyymi
Ja ohjaustangon tulee olla suorassa asennossa. Jos on vasemmalle käännettynä, menee rattilukko päälle.
- Anonyymi
Voisiko joku auttaa kun me ostimme speed fight 3 ja laitoimme akun laturiin. Penkki kloksahti lukkoon ja enää sitä ei auki saada. Ollaan yritetty avaimmela painaa,työntää, vääntää mutta ei lähde avaimella. Onko kellään tietoa miten sen saisi mekaanisesti auki ilman sen rikkomista?
- Anonyymi
Jos rasvan puute, niin ei aukea virtalukosta vääntämällä.
- Anonyymi
Käytä crctä virtalukkoon ja kokeile, jos ei auta on ongelma takavaijerin/lukon rasvattomuutessa, jolloin ei aukea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1776764Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1153204Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1041895- 191689
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am641676Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.11569"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?381556Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m151363Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111320- 651265