Olen ladannut elokuvan jossa on erikseen elokuva ja ne teksitykset, miten saisin sen elokuvan näyttämään tekstit, sama juttu on äänissä!??
elokuvan lataus
4
466
Vastaukset
Kuka noihin oikeasti viitsii täällä vastailla. Sehän on laitonta imuroida netistä leffoja.
- 17
Jos samassa kansiossa näin
leffa.avi
leffa.sub
niin tuplaklikkaa leffa.avia ja avot...
Jos ei näy tai kuulu, hae VLC-player. - Ällös
Enski; Sulla tarttee olla vaan tekstitiedosto ja ite elokuva samassa kansiossa ja sama nimi kuin elokuvallakin, jolloin se näyttää ne automaattisesti.
Toiseksi; Jos haluat äänet, lataa BSplayer TAI toi VCL muta jos kummassakaan ei auta, niin lataa codekki. en tosin muista enää nimeä mikä se oli. Niin ja kummassakin noissa ohjelmissa tulee tekstitykset automaattisesti jos teit niinkuin neuvoin ekassa.
KOLMANNEKSI; Jos et ymmärtänyt kuinka tämä asia etenee, suosittelen lämpimästi että unohdat piratismin ja siirryt lailliseen katseluun.
-Mukavia Elokuva Hetkiä-- djdjsiijda
se koodekki on nimeltään FFDSHOW -lisää perään download ja googlaa. sitten kuuluu äänet ja muutenkin pelittää. tekstitykset niinkuin aikaisemmin mainittu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 742952
- 682827
- 681822
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä171679- 241657
- 201600
- 251582
- 481297
- 381273
Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91259