Menevätkö kristityt pakolaisiksi

muslimimaihin? Jos menevät, millaisen kohtelun he saavat, saavatko esimerkiksi täys-ylöspidon ilmaiseksi? Mikä on paras muslimimaa kristitylle?
192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

-afganistan
-pakistan
-saudi-arabia
-sudan
-somalia
-kenia
-nigeria
-libya
-epytki
-saksa?
-ranska?
-algeria
-ruotzi ja paljon muita maita..

siellla on sossupalvelutkin ilmaisexi pippeleineen..
\mukulakinvihierontaa naisille ynm. Ja ne on hyvia tyokomenuspaikkoja humanisti sossutantoille
ja keltahousuille.-toita ei tarvitse tehda vaan sossu jakaa kultarahoja kaikille ilmaisexi.

HYVAA MATKAA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mooses Mähönen kirjoitti:

muslimimaihin? Jos menevät, millaisen kohtelun he saavat, saavatko esimerkiksi täys-ylöspidon ilmaiseksi? Mikä on paras muslimimaa kristitylle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu