TUPAKASTA

en aio polttaa oikeata tupakkaa, mutta onko haittaa jos ottaa ohutta paperia, käärii sen tupakan näköseks ja laittaa sinne sisään kahvijauhoja ja polttaa? filtteriks pistän pumpulia niin kertokaa ONKO HAITALLISTA tää kahvitupakki????
3419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi ihmeessä?

Äänestä
  • en jää riippuvaiseks!!!

    Äänestä

Kaikki savut keuhkoihin vedettynä on haitallista. Paperista tulee vitusti häkää. Palaako ne kahvin röpöt edes kunnolla? Ja miltä maistuu? Varmaan kauhealta? Poltatko tota shittiä vaan siksi et se näyttää jollekin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jake kirjoitti:

en aio polttaa oikeata tupakkaa, mutta onko haittaa jos ottaa ohutta paperia, käärii sen tupakan näköseks ja laittaa sinne sisään kahvijauhoja ja polttaa? filtteriks pistän pumpulia niin kertokaa ONKO HAITALLISTA tää kahvitupakki????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu